خصوصیات مشترک افراد موفق

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

آیا می‌خواهید جزو افراد موفق باشید؟ در ادامه خصوصیات مشترک افراد موفق را آوردیم:

  1. افراد موفق خیلی بلندپرواز هستند

آن‌ها می‌دانند می‌توانند کارهای زیادی انجام دهند.

این کار برای من بزرگ است؛ این فکر مرا عقب نگه‌داشته بود. من کسانی که را که از من بهتر بودند را دیدم، فرض کردم از من بهتر بودند. به این معنی است که من از آن‌ها پایین‌تر بودم.

این برای جامعه بد است. ما احساس می‌کنیم خود را پائین بکشیم که احساس ناپسندی است. کلمه سزاوار از انجام‌وظیفه می‌آید، شما سزاوار کارهایی که انجام می‌دهید هستید و از انجام‌وظیفه به دیگران لذت می‌برید. اگر شما بیشتر و بهتر خدمت کنید، در سطح بالاتری قرار می‌گیرید و مشتاق‌تر می‌شوید، درآمدتان بیشتر می‌شود و شایستگی دریافت هر ریال را پیدا می‌کنید.

شما باید فقط خودتان را به‌عنوان کسی که بهترین کار را می‌تواند انجام دهد، بینید.

  1. افراد موفق شجاع هستند

افراد فوق موفق با ترس خود روبرو می‌شوند. بزرگ‌ترین دشمن آن‌ها، ترس و شک است.

وقتی کاری را مرتباً انجام می‌دهید، برایتان عادت می‌شود. عادت کنید، کارهایی که از آن می‌ترسید، را انجام دهید. پس با ترس خود روبرو شوید. اگر خواسته‌ای دارید و می‌خواهید به بلندی برسید، با ترس خود روبرو شوید.

  1. افراد موفق متعهد هستند

برترین افراد در هر زمینه‌ای کاملاً متعهد هستند. آن‌ها به خودشان اعتقاددارند. آن‌ها به تولیدات و خدمات خود اعتقاددارند. آن‌ها به مشتریان خود اعتقاددارند.

ما می‌دانیم یک رابطه قوی بین باورهای شما و اتفاقاتی که می‌افتد، وجود دارد. و اگر شما به صحت و درستی کاری که انجام می‌دهید، معتقد باشید کارتان سریع‌تر پیش می‌رود.

افرادی که متعهد نیستند، زندگی تهی دارند. توجه در زندگی حیاتی است. همه‌ کسانی که از زندگی خود لذت می‌برند، به کار خود توجه می‌کنند. افراد موفق در کاری که انجام می‌دهند، مشتاق هستند. آن‌ها کاری که انجام می‌دهند را دوست دارند.

  1. افراد موفق همیشه آماده هستند

افراد موفق جزئیات را بررسی می‌کنند. آن‌ها کارهایی انجام می‌دهند که هر فرد معمولی نمی‌خواهند انجام دهد. ازخودگذشتگی‌هایی دارند که هر فرد معمولی نمی‌خواهد آن‌ها را داشته باشد.

قبل اینکه به ملاقاتی بروید، کارهای خود را انجام دهید. قبل سخنرانی، اطلاعات را بررسی کنید و صحبت‌هایی که با شما می‌شود را تمرین کنید. قبل از اینکه در هر موقعیتی قرار می‌گیرید، جزئیات را دقیق بررسی کنید.

  1. افراد موفق مدام در حال یادگیری هستند

آن‌ها می‌خوانند، به CD گوش می‌دهند و مدام یاد می‌گیرند. آن‌ها هیچ‌وقت یادگیری را متوقف نمی‌کنند. پس بخوانید، گوش کنید و مدام یاد بگیرید.

  1. افراد موفق مسئول هستند

افراد موفق اکثراً دارای نگرش خودکفایی هستند. آن‌ها برای خود کار می‌کنند. آن‌ها رؤسای شرکت‌های خودشان هستند و همیشه پایدار هستند.

شما رئیس حرفه خود، کار خود، زندگی خود و شرایط مالی خود، خانواده و سلامتی خود هستید. شما کاملاً مسئول هستید. ما باید مسئول باشیم. این تفکر آزادانه‌ترین و هیجان‌انگیزترین بقیه تفکرات هست، فکر کنید و بدانید رئیس زندگی خود هستید.

نویسنده : علی حسن پور بازدید : 17 تاريخ : سه شنبه 7 شهريور 1396 ساعت: 5:47
برچسب‌ها : خصوصیات,مشترک,افراد,موفق,